• Spotkanie WCR

      26.04.2024

      Uczniowie klasy 8 uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielkami Wojskowego Centrum Rekrutacji w Elblągu.

      Podczas spotkania dowiedzieli się, które szkoły w Elblągu biorą udział w projektach organizowanych przez Ministerstwo Obrony Narodowej i jak to się przekłada na dalszą możliwość pracy w służbach mundurowych:)

     • Warsztaty florystyczne

      26.04.2024

      W dniu dzisiejszym podczas warsztatów florystycznych wykonaliśmy „Ogród w szkole” Tradycyjnie było twórczo, smacznie oraz wesoło - jednym słowem WSPANIALE

      Szczególne podziękowania kierujemy do Państwa Marty i Wiktora Kaczmarków za przekazanie KERAMZYTU:)

     • Orły matematyczne

      26.04.2024

      W Ogólnopolskim Konkursie "Orzeł Matematyczny" wzięło udział 28 uczniów z klas 2-7. Tytuł laureata zdobyli:

      Lena Kojtka (2b) - 15 miejsce w kraju,

      Krzyś Werkowski (4a) -23 miejsce w kraju,

      Patryk Krajewski (5a) - 24 miejsce w kraju,

      Ignacy Sosiński (6a) - 17 miejsce w kraju,

      Michał Werkowski (7c) - 18 miejsce w kraju,

      Stanisław Durszewicz (7c) - 20 miejsce w kraju.

      GRATULACJE!!!

     • Cyberiada

      26.04.2024

      6a z wizytą w bibliotece Cyberiada na zajęciach "Skrzynia pełna tajemnic- o skałach, minerałach i skamieniałościach" Było bardzo fajnie, mądrze i ciekawie.

     • Dzień czekolady

      26.04.2024

      Z okazji kwietniowego Dnia Czekolady poznaliśmy etapy powstawania tego przysmaku oraz jego skład i różnorodność. Degustowaliśmy różne rodzaje tabliczek i zdecydowaliśmy się sami wytworzyć własną czekoladę w szkolnej pracowni gastronomicznej.

      To był bardzo smaczny tydzień:)

     • Fundacja Wolne Miejsce Elbląg

      20.04.2024

      31 marca Fundacja Wolne Miejsce Elbląg x 777 CREW zorganizowała I Elbląskie Śniadanie dla Samotnych. Nasza szkoła uwielbia pomagać, a o samotnych, starszych ludziach pamiętamy od wielu już lat, organizując dla nich świąteczne paczki, zbiórki, przekazując kartki świąteczne. Uczymy nasze dzieci, ze samotność, to najgroźniejsza z "chorób" cywilizacyjnych i święta mogą być dla nas prawdziwe tylko wówczas, gdy pomagamy innym, by nie czuli się samotni, wykluczeni, zapomnieni. W dwa dni zorganizowaliśmy zbiórkę wskazanych dla nas produktów, niezbędnych do przygotowania wielkanocnego posiłku. Przeogromna ilość zgromadzonych darów cieszyła oczy wszystkich. Od kilku lat działamy prostym systemem, że każdy, któ może i ma na to ochotę, przynosi do wspólnej paczki 1 wskazany produkt - to nasza akcja "Paczka robi paczkę". W tym wypadku Paczka, to grupa ludzi - klasa, czy cała szkoła. To naprawdę działa! A jak? - Zajrzyjcie na stronę fundacji Wolne Miejsce Elbląg x 777 CREW i przejrzyjcie galerię oraz zajrzyjcie do komentarza pod tym postem. Dziękujemy SZÓSTKO!

     • Wizyta w ZUO

      20.04.2024

      Podczas wycieczki do Zakładu Utylizacji Odpadów dowiedzieliśmy się jak segregować odpady, jak wygląda proces recyklingu i jakie surowce jemu podlegają oraz co się dzieje z tymi odpadami, których nie da się już ponownie wykorzystać. Podczas warsztatów mogliśmy sprawdzić naszą wiedzę, a także wykonać marakasy

      Na koniec zwiedziliśmy ZUO i mieliśmy okazję zobaczyć na żywo proces przetwarzania naszych śmieci.

      To był bardzo ciekawy dzień!

     • Konkurs powiatowy

      20.04.2024

      Ogromne gratulacje dla Marysi i Alana, którzy dziś reprezentowali naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Wiedzy pt. "Wiem co jem". Nasi uczniowie osiągnęli bardzo wysoki wynik. Zabrakło im zaledwie jednego punktu do podium.

     • Festiwal tańców

      20.04.2024

      Uczennice klasy 5a - Zuzia i 5b - Klaudia zdobyły II miejsce w tańcu w kategorii Inne formy tańca w Cedrach Wielkich podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tańców Białobrzeskich! Był to pierwszy występ dziewczyn!

      Wielkie brawa! Gratulacje

     • A friend in need is a friend indeed!

      20.04.2024

      Mała Wiktoria potrzebuje pomocy, a jak wiadomo - Przyjaciół poznajemy w biedzie. Zapraszamy i zachęcamy do udziału w całodziennej imprezie charytatywnej w niedzielę 28 kwietnia już od godz. 8.00 aż do 18.00 W programie dnia m.in..: turniej piłkarski drużyn amatorskich, festyn rodzinny z animatorem oraz oczywiście licytacje i zbiórka charytatywna! Spędź ten dzień w miły i aktywny sposób, by pomóc WIKTORII! 

      Szczegóły na plakacie! Zapisy do turnieju piłki do 27 kwietnia tel. 511 512 155

     • Konkurs plastyczny

      20.04.2024

      Amelia i Oliwia odniosły sukces w konkursie plastycznym "Chodź pomaluj mój świat" -"Najpiękniejszy polski pejzaż" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Inicjatorów Społecznych „Przyjazny Krąg", Placówka Wsparcia Dziennego i Popołudniową świetlicę dla dzieci. Oliwka otrzymała dyplom za udział, a Amelia I nagrodę w kategorii klas 1 - 3. Gratulujemy!