• Konkurs plastyczny

      20.04.2024

      Amelia i Oliwia odniosły sukces w konkursie plastycznym "Chodź pomaluj mój świat" -"Najpiękniejszy polski pejzaż" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Inicjatorów Społecznych „Przyjazny Krąg", Placówka Wsparcia Dziennego i Popołudniową świetlicę dla dzieci. Oliwka otrzymała dyplom za udział, a Amelia I nagrodę w kategorii klas 1 - 3. Gratulujemy!

     • Świetliczaki działają

      20.04.2024

      W minionym tygodniu odwiedziliśmy Elbląską Biblioteką. Filia nr 3. Uczestniczyliśmy w zajęciach plastycznych i graliśmy w "Bingo-Lotto" z nagrodami dla zwycięzców. Podziwialiśmy nową aranżację wnętrza biblioteki i pożegnaliśmy p. Bożenkę dziękując jej za miłe spotkania wśród książek.

     • Sukces Kacpra

      20.04.2024

      Kolejny sukces w klasie 6b! Nasz cudowny tancerz zdobył I miejsce w turnieju tańca Ostróda Dance Festival. Brawo! Brawo! Brawo!!! Kacper jesteśmy z Ciebie dumni!

     • Gościliśmy w naszej szkole Zerówki

      09.04.2024

      Na nasz Wiosenny Koncert przyszły dzieci z Przedszkola "Wiki", Przedszkola nr 23 oraz Przedszkola"Przyjaciele Kubusia". Nasi uczniowie z klas młodszych oraz starszych przygotowali dla nich wspaniały występ artystyczny. Nasza zdolna młodzież śpiewała, grała na instrumentach oraz tańczyła. Było cudownie !!! Mamy wspaniałych, utalentowanych uczniów!!! Wielkie brawa dla Was !!!

     • Wizyta przedszkolaków

      03.04.2024

      Naszą szkołę odwiedziła grupa przedszkolna z Przedszkola nr 23. Przedszkolaki na zajęciach czytelniczo-plastycznych poznały Gąskę Walerkę, czyli bohaterkę książki Joanny Krzyżanek "Dobre maniery Cecylki Knedelek". Była to okazja, by porozmawiać o tym, że wypada wiedzieć, co wypada:)

      Spotkanie zaowocowało też własnoręcznie wykonanymi hiacyntami z papieru oraz niespodzianką od Pani Dyrektor - prezentem dla każdego malucha, czyli zabawką edukacyjną:)

     • Wizyta w JW

      03.04.2024

      6A odwiedziła Jednostkę Wojskową przy ulicy Królewieckiej, by poznać losy bohatera i honorowego mieszkańca Elbląga generała Bolesława Nieczuja- Ostrowskiego. Film i pogadanka pozwoliły uczniom zrozumieć, jak ważni są dla naszego narodu tacy ludzie jak generał, jak warto z jego postawy brać przykład. Dopełnieniem zajęć było zwiedzanie fantastycznej wystawy prezentującej różne historyczne przedmioty z naszego miasta. Pochwalono nas za przybycie. Byliśmy pierwszą klasą z Elbląga, która zainteresowała się tym tematem!

     • Wizyta w NUMED

      03.04.2024

      Grupa utalentowanych uczniów z naszej szkoły odwiedziła podopiecznych Centrum Radioterapii i Onkologii, by zaśpiewać i złożyć życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Dzieci do występu przygotowała nauczycielka naszej szkoły Pani Klaudia Makowska. Dziękujemy Pani Ani Wojtczak z SOSW nr 1 za wykonanie z podopiecznymi Ośrodka pięknych upominków, które przekazaliśmy pacjentom.

      Dziękujemy Gospodarzom za zaproszenie, serdeczne ugoszczenie i prezenciki, które otrzymali nasi chórzyści.

     • Ozdoba Wielkanocna

      03.04.2024

      Nasze Świetliczaki brały udział w Międzyświetlicowym konkursie "Ozdoba Wielkanocna" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 18. Katarzyna Berdowska zajęła II miejsce, a Hanna Graczyk i Adam Snopek otrzymali podziękowania za udział w konkursie.

      Gratulujemy:)

     • I Żuławski Turniej Rummikuba

      26.03.2024

      Uczniowie klas 7 i 8 wzięli udział w I Żuławskim Turnieju w Rummikuba w Nowym Dworze Gdańskim. W 3 rundach zagrali w sumie 9 gier. Zabaw była przednia, choć był to spory wysiłek intelektualny. Wizyta w NDG była również okazją do zwiedzenia Zespołu Szkół, pracowni branżowych i poznania oferty szkoły, która zrobiła na nas bardzo duże wrażenie. Byliśmy jedną z trzech podstawówek z Elbląga. Mamy nadzieję na kontynuację turniejów w kolejnych latach.