• Dni Otwarte w SP6

      29.02.2024

      Szalenie miło było nam dziś gościć w progach naszej Akademii tak wielu znamienitych gości - przyszłych pierwszaczków z rodzinami. Zebranych powitał sam Ambroży Kleks wraz ze swoimi uczniami - były występy taneczne klas 1 i 5, inscenizacja wiersza pt.:"Kaczka Dziwaczka". Głos zabrała Królowa Naszej Bajki - pani dyrektor. Po części artystycznej dzieci, wraz z profesorem i starszymi uczniami udały się na zwiedzanie każdego zakamarka "Szóstki", a w podróż za nimi wybrali się rodzice z nauczycielkami klas 3. Było gwarno, radośnie, ekscytująco i wiemy, że wielu z Was nie może się już doczekać września. Dobra wróżka z zaprzyjaźnionej bajki zrobi wszystko, by ten entuzjazm i wiara, że wszystko jest możliwe, pozostały w Was już na zawsze Kochane Dzieciaki!

      Witajcie w NASZEJ BAJCE!!!

      Zapraszamy do Galerii zdjęć na naszej stronie:)

     • Mobilizujemy szkoły i przedszkola

      26.02.2024

      Dzieci i młodzież zawsze wypełniają w 100% nasze największe imprezy biegowe W ramach 15. edycji Elbląski Bieg Piekarczyka przygotowaliśmy akcję specjalną Nagrodzimy jedną szkołę i jedno przedszkole z najliczniejszą grupą dzieci i młodzieży zapisanych na bieg Więc przy rejestracji musicie pamiętać o wpisaniu odpowiedniej nazwy przedszkola lub szkoły

      Jest o co walczyć! Obie placówki otrzymają od nas sprzęt sportowo-rekreacyjny o wartości 1000 zł

      Jeśli zapisaliście już swoje dziecko, ale nie wpisaliście w rubrykę nazwy szkoły lub przedszkola, nic się nie martwcie Napiszcie do nas w tej sprawie maila na adres: imprezy@mosir.elblag.eu, w wiadomości podając imię, nazwisko i datę urodzenia dziecka + nazwę placówki

      Zapisy na na Elbląski Bieg Piekarczyka na stronie https://tiny.pl/cv8vz

      Do dzieła! Trzymamy kciuki

      mosirelblag | elbląski bieg piekarczyka | elbląg | bieg uliczny | szkoły | przedszkola

      #mosirelblag #nagroda #biegpiekarczyka #elbląg #bieguliczny

     • Świetliczaki w Bibliotece

      26.02.2024

      Świetliczaki odwiedziły zaprzyjaźnioną Bibliotekę Elbląską Filia nr 3. Tematem spotkania było przedwiośnie i jego symptomy. Uczniowie wykonali prace plastyczne i dzielili się wrażeniami dotyczącymi zaobserwowanych zmian w przyrodzie. Spotkanie zakończone było grą konukrencyjną Bingo - Lotto i rozdaniem nagród dla zwycięzców.

     • Dzień Języka Ojczystego

      26.02.2024

      Dnia 21 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. W bibliotece odbył się Turniej Międzyklasowy dla klas 4-8. Siedem drużyn rywalizowało w kategoriach: ortograficznej, językowej , literackiej. Mistrzami języka polskiego okazali się uczniowie z klasy 6A, 8A i 5B. Poza tym uczniowie przygotowali piękne plakaty. Najciekawsze należą do osób z klas 5A, 8A, 7A i 7B. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie.

     • Profilaktyka...

      26.02.2024

      Uczniowie klas 7 i 8 wzięli udział w zajęciach z przedstawicielami Służby Celno - Skarbowej "Hazard? Nie daj się wciągnąć!".

      Bardzo dziękujemy za cenne informacje!

     • Dzień Mokradeł

      26.02.2024

      Uczennice klasy 7b z rąk Pani Dyrektor odebrały nagrody za udział w konkursie z okazji Dnia Mokradeł, zorganizowanym przez RZGW w Gdańsku w ramach programu Aktywni Błękitni - szkoła przyjazna wodzie. Serdecznie gratulujemy dziewczyny!

     • Safer Internet

      26.02.2024

      Klasa 6a, 6b i 7a biorą udział w cyklu lekcji online na żywo z programu Safer Internet zaproponowanego przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę i Naukową Akademicką Sieć Komputerową. Lekcje podnoszą bardzo ważne zagadnienia: Prywatność w sieci- czemu jest ważna i jak ją chronić?, Jak odróżnić fake od newsa?, Ciało nie określa, Jak znaleźć równowagę między online a offline?

     • Gala Prymusa

      26.02.2024

      W naszej szkole co roku odbywa się wielka uroczystość- Gala Prymusa. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom. Włożyliście dużo pracy w osiągnięcie sukcesu! 

     • Dzień Bezpiecznego Internetu

      26.02.2024

      Uczniowie klas 7 i 8 uczestniczyli w zajęciach z przedstawicielami KMP w Elblągu. Policjanci zwrócili uwagę uczniów jakie konsekwencje mogą im grozić za nieodpowiednie korzystanie z sieci oraz co może grozić za np. hejtowanie, nękanie za pośrednictwem urządzeń telekomunikacyjnych.

      Bardzo dziękujemy!