Szóstki w Szóstce, czyli kto został Mistrzem 2022-01-18 20:15:22

Klasa 4a po raz pierwszy doświadcza półrocza roku szkolnego na koniec, którego liczy się średnią ze wszystkich ocen. Jakie to było emocjonujące zobaczyć efekty półrocznej pracy i wyciągnąć wnioski na godzinie wychowawczej np. podciągnąć się w nauce i zachowaniu czy utrzymać dobry poziom i co zrobić, żeby tak się stało. Rozstrzygnięty też został klasowy konkurs na "Mistrza szóstek w Szóstce" tzn. wyłonienie ucznia, który ze wszystkich przedmiotów  w ocenianiu bieżącym od września do stycznia otrzymał- wypracował najwięcej szóstek. Z radością ogłaszam, że Mistrzem szóstek w Szóstce klasy 4a została Alicja Gołąb, u której w dzienniku znajdują się 34 szóstki. Tuż, tuż za nią z 32 szóstkami jest wicemistrz Ignacy Sosiński, a za nim z 30 szóstkami Hanna Kutowska. Szóstki zliczyła dumna wychowawczyni.

Baw się w kodowanie !

Profilaktyka Czerniaka