Cykl zajęć 'Załóż okulary' 2021-05-27 12:27:00

W ubiegłym tygodniu na świetlicy odbyły się kolejne zajęcia z cyklu "Załóż okulary! Poznawaj, oglądaj, odkrywaj!". Tym razem ruszyliśmy w podróż do Wielkiej Brytanii. Uczniowie mieli okazję gościć w typowym angielskim domu, "poznać" królową Elżbietę II, zwiedzić niektóre miasta i poznać cechy specyficznego brytyjskiego humoru. Dziękujemy Pani Kasi z Bamber Bridge (miasto w środkowej Anglii) za oprowadzenie nas po swoim domu, a klasie II a, II b i III a za wspaniały udział w zajęciach. Już niebawem kolejna podróż. Zapraszamy!