mgr AGATA GRIBNAU

mail: agata.gribnau@sp6.elblag.pl

Terminy rekrutacji do szkół na rok szkolny 2021-2022

IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ELBLĄGU

Terminy składania dokumentacji do klas sportowych 17-31.05.2021 r.!!!Testy sprawnościowe 1-14.06.2021 r. Dokładne terminy zostaną podane na stronie szkoły do 14 maja 2021 r.

Kontakt z trenerami:
piłka nożna Karol Przybyła 500167363,
piłka ręczna trenerka Marta Czapla 501453461,
judo - sporty walki trener Tomasz Gadaj 603301132

Terminy składania dokumentacji do klas integracyjnych 17.05-21.06.2021 r. Uczniowie niepełnosprawni - rozmowa kwalifikacyjna po umówionym terminie przez sekretariat szkoły tel. 556258940

Szkoła jest po uchwale łączenia w Zespół Szkół i Placówek Sportowych z dniem 1 września 2021 r. IV LO pozostaje siedzibą przy ul. Sienkiewicza 4 z dotychczasowym zapleczem dostosowanym do uczniów klas integracyjnych i sportowych. W skład Zespołu wchodzą SSP3, MOS i IV LO. Zespół w pełni dostosowany jest do kształcenia uczniów na wszystkich poziomach kształcenia oraz posiada bogate zaplecze sportowe - hale sportowe, ścianka wspinaczkowa, siłownie, sale judo, sala treningów cardio, sala tartanowa dla lekkoatletów, dostęp do lodowiska KALBAR, HELENA, pływalni elbląskich. Wszyscy uczniowie Zespołu mają dostęp do stołówki szkolnej.

Z A P R A S Z A M Y

Kamila Boros - dyrektor IV LO

MIĘDZYNARODOWE LICEUM REGENT COLLEGE

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO - ELBĄSKIE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ

Link do materiałów filmowych przedstawiających ofertę elbląskich szkół kształcących w zawodach, tj.:

• Zespołu Szkół Gospodarczych
  • Zespołu Szkół Mechanicznych
  • Zespołu Szkół Technicznych
  • Zespołu Szkół Techniczno – Informatycznych
  • Zespołu Szkół Zawodowych nr 1
  • Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług
  • Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących

III LICEUM OGÓLNOSZKTAŁCĄCE W ELBLĄGU

TEB EDUKACJA OODZIAŁ OLSZTYN

Pragniemy poinformować, że rozpoczęła się rekrutacja do Technikum TEB Edukacja.  W tym roku prowadzimy nabór na kierunki:

* Technik fotografii i multimediów – klasa patronacka Canon
        * Technik informatyk – klasa patronacka Microsoft
        * Technik informatyk i e-sport
        * Technik usług fryzjerskich – klasa patronacka Schwarzkopf
        * Technik programista - klasa patronacka Cisco

Nasza szkoła specjalizuje się w kształceniu zawodowym. Jesteśmy niewielką placówką, w której panuje rodzinna atmosfera. Do każdego z uczniów podchodzimy indywidulanie, co przekłada się na ich osiągnięcia na polu szkolnym. W związku z tym, że jesteśmy szkołą niepubliczną i nie bierzemy udziału w naborze elektronicznym (harmonogram i podanie o przyjęcie do szkoły).

Z racji tego, że w tym roku spotkania twarzą w twarz są ograniczone, zapraszamy na wirtualną prezentację naszej szkoły: https://wakelet.com/wake/tCwCbVLPcOVMk5WwVlkkm .

WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ W ELBLĄGU

OFERTA ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH I OGÓLNOKSZTACĄCYCH W ELBLAGU

PLAKAT 2021

ULOTKA