mgr Jolanta Marcinkiewicz

poniedziałek 10.00-16.00
wtorek 8.00-14.00
środa 8.00-14.00 DZIEŃ WEWNĘTRZNY
czwartek 10.00-16.00 (14.00-15.30 na basenie z wyznaczoną grupą)
piątek 8.00 – 14.00

„Zrób sobie w domu Przerwę na Czytanie”

W dniach 02 – 16 października 2020 r.  w naszej szkole odbyła się akcja online „Zrób sobie w domu Przerwę na Czytanie” :)  Czytaliśmy swoim bliskim, dzieląc się z nimi swoimi wyborami czytelniczymi.

Teraz dzielimy się nimi z Wami :)

Oto, co czytaliśmy: zestaw 1, zestaw 2, zestaw 3, zestaw 4, zestaw 5

NOWOŚCI W NASZEJ BIBLIOTECE

ADAPTACJE LEKTUR

SZKOLNE NARODOWE CZYTANIE

LEKTURY SZKOLNE

DLACZEGO WARTO CZYTAĆ KSIĄŻKI?

"Nawigacja po księgozbiorze - Co warto przeczytać  - streszczenia, recenzje"

LITERATURA FANTASTYCZNA

PORADNIKI RYSOWANIA I MALOWANIA DLA KAŻDEGO

KSIĄŻKI PRZYGODOWE