"Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. 

Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś

zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę."

Maria Skłodowska-Curie


Eksperyment edukacją przyszłości


 
 
Eksperyment edukacją przyszłości
doposażenie bazy dydaktycznej elbląskich szkół podstawowych
do rozwijania kompetencji matematyczno – przyrodniczych
 
 
 

Od września 2018 roku uczniowie klasy 8a biorą udział w projekcie edukacyjnym Eksperyment edukacją przyszłości – doposażenie bazy dydaktycznej elbląskich szkół podstawowych do rozwijania kompetencji matematyczno – przyrodniczych, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego 2014-2020.

Część uczniów  bierze udział w zajęciach rozwijających uzdolnienia matematyczne, a pozostali w   zajęciach dydaktyczno- wyrównawczych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.  Uczniowie mają możliwość utrwalenia wiedzy zdobytej na lekcjach matematyki  oraz w inny, ciekawy sposób rozwiązywać zadania i problemy wykraczające poza podstawę programową.  Na lekcjach wykorzystywany jest sprzęt i pomoce dydaktyczne , które otrzymała szkoła w ramach tego projektu, jest to m.in. tablica multimedialna. 

 

 

 

 

 

 

W dniu 8 października 2019 roku uczniowie grup uczestniczących w projekcie oraz uczniowie zajęć rozwijających z matematyki wzięli udział w zajęciach "Kości w ruch" oraz 'Kryptonim Experyment" w Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Pod opieką nauczycieli skorzystali z wystawy w ramach bloków tematycznych.

galeria zdjęć

 

 

Z okazji DEN uczniowie klas 8 w ramach projektu "Eksperyment edukacją przyszłości" wykonali tęczę w probówce. Skupienie i dokładność wykonania przyniosły barwne i efektowne rezultaty.

galeria zdjęć

 

 

Zapraszamy do galerii zdjęć grup uczniów uczestniczących w zajęciach geograficznych oraz biologicznych w ramach projektu 'Eksperyment edukacją przyszłości'.Ostatnie zdjęcia


       

Ostatnie aktualności

Płatność za obiady
Od stycznia odpłatność za obiady będzie można dokonywać również przelewem na konto bankowe. Dane do…

Turniej układania puzzli
W poniedziałek 13-go stycznia wręczono nagrody zwycięzcom "Turnieju ukladania puzzli" na…

Wizyta klasy 7a w Urzędzie Miasta
  Dzisiaj klasa 7a odwiedziła Urząd Miasta w Elblągu. Uczniowie mieli okazję…

więcej »

Współpracujemy z:

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie w katalogu Gwiazdor

Innowacje:

Matematyczne granie - myśl logicznie, licz praktycznie

Urodzeni pod gwiazdami

Let’s speak English