"Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. 

Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś

zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę."

Maria Skłodowska-Curie


Sukcesy uczniów


Osiągnięcia uczniów SP 6
rok szkolny 2017/2018

 

Osiągnięcia uczniów SP 6 rok szkolny 2017/2018

SPORT

I SEMESTR

Łyżwy

Mikołajkowezawody w łyżwiarstwie figurowym w Łodzi

Sekcja wyczynowa:
– Maria Ufnalewska – 19 miejsce, klasa Srebrna.
– Natalia Lipińska – 23 miejsce, klasa Srebrna.
– Alan Andrearczyk – 5 miejsce, klasa Srebrna.
– Maria Jankowska – 14 miejsce, klasa Złota.
– Kamil Grabkowski – 2 miejsce, klasa Novice.
– Jan Gierszewski – 8 miejsce, klasa Novice.
Sekcja amatorska:
– Martyna Miros – 2 miejsce, klasa Bronze teenager.

II Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Oświęcimiu

Kamil Grabkowski zdobył świetne 5 miejsce, a Jan Gierszewski 10 miejsce w kategorii juniora młodszego

Eliminacje do Mistrzostw Polski Młodzikóww Łodzi oraz Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Katowicach 
Klasa Srebrna(Łódź)
Alan Andrearczyk - 5 m-ce, Maria Ufnalewska - 8-mce, Natalia Lipińska - 10 m-ce
Klasa Złota(Łódź)
Julia Gierszewska - 12-mce, Maria Jankowska -16 m-ce, Zuzanna Wnuk -17 m-ce
Klasa Junior Młodszy(Katowice)
Kamil Grabkowski - 7 m-ce

II SEMESTR

Ogólnopolskie Eliminacje Północy do Mistrzostw Polski- Gdańsk 2018

-Kamil Grabkowski – drugie miejsce w klasie Novice Adnvanced I,

-Jan Gierszewski – drugie miejsce w klasie Novice Advanced II,

-Jakub Kukowski – trzecie miejsce w klasie Junior.

Nasze młode panie zajęły również świetne miejsca:

- Marysia Ufnalewska – piąte miejsce w klasie Srebrnej,

- Natalia Lipińska – dziewiąte miejsce w klasie Srebrnej,

- Alan Andrearczyk – piąte miejsce w klasie Srebrnej,

- Maria Jankowska – dwunaste miejsce w klasie Złotej,

- Zuzanna Wnuk – dwudzieste szóste miejsce w klasie Złotej,

- Zuzanna Ziemińska – piąte miejsce w klasie Junior.

Międzynarodowe zawody Interclub Mentor Toruń Cup 2018.

Maria Ufnalewska i Alan Andrearczyk zajmując w swoich klasach (srebrnych)

odpowiednio 18 i 2 miejsce. 

„Kryształowy Dzban” w Krynicy Zdroju:

Klasa srebrna dziewcząt:

17 miejsce – Natalia Lipińska

22 miejsce – Marysia Ufnalewska

Klasa srebrna chłopców:

5 miejsce – Alan Andrearczyk

Klasa złota dziewcząt:

16 miejsce – Maria Jankowska

Klasa novice advanced I chłopców:

2 miejsce – Kamil Grabkowski

Klasa novice advanced II chłopców:

4 miejsce – Jan Gierszewski

Uczeń klasy 6 C Kamil Grabkowski został nagrodzony przez Prezydenta Witolda Wróblewskiego

za osiągnięcia sportowe w 2017 roku

Mistrzostwa Polski Novice połączone z XI Pucharem Łodzi w łyżwiarstwie figurowym. Mistrzostwa Polski Novice dedykowane były dla najlepszych zawodników wyczynowo uprawiających łyżwiarstwo figurowe.

Jakub Kukowski – 1 miejsce w klasie Junior

Kamil Grabkowski – 3 miejsce w klasie Novice Advanced II

Monika Bury – 3 miejsce w klasie Basic Novice B

 

Puchar Elbląga 2018 oraz Pucharu Elbląga Amatorów 2018 organizatorzy  Uczniowski Klub Sportowy "Szóstka" działający przy Szkole Podstawowej nr 6 w Elblągu, natomiast współorganizatorem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat honorowy nad imprezą objął

Prezydent Miasta Elbląga - Witold Wróblewski.

Janek Gierszewski startował w Zawodach łyżwiarskich „Szukamy Mistrzów” organizowanych przez MOSIR i UM na elbląskim torze łyżwiarskim Kalbar. Jasiek startował na 177 i 333 metry w kategorii wiekowej 10-13 lat. Oba biegi wygrał co dało mu pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej

Pływanie

I SEMESTR

Mistrzostwach Województwa Warmińsko Mazurskiego w pływaniu

Marcel Jureko z klasy IV c startował w kategorii wiekowej 10 lat i młodsi w następujących konkurencjach:

- 50m stylem dowolnym - 11 miejsce z czasem 41.54s (rekord życiowy)
- 100m stylem dowolnym - 13 miejsce z czasem 1:34.45
- 50m stylem klasycznym - 12 miejsce z czasem 53.59s (rekord życiowy)
- 50m stylem grzbietowym - 5 miejsce z czasem 46.70s (rekord życiowy)

Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego w pływaniu.

Helenka Kubera IV B – została:
-złotą Mistrzynią Województwa w-m na 100 m st. dowolnym,
-złotą Mistrzynią Województwa na 50 m st. dowolnym,
-złotą Mistrzynią Województwa na 100 m st. grzbietowym,
-srebrną Wicemistrzynią Województwa na 50 m st. grzbietowym. Wraz z koleżankami zajęła 6 miejsce w sztafecie, a w klasyfikacji generalnej indywidualnie zajęła 3 miejsce.

Kacper Kubera VII A – w Mistrzostwach Województwa w-m zdobył:
-Brązowy Medal na 50 m st. grzbietowym,
-zajął 6 miejsce na 200 m st. grzbietowym,
-6 miejsce na 50 m st. dowolnym,
-7 miejsce na 100 m st. dowolnym.

30.09-01.10 w Berlinie Międzynarodowe zawody pływackie ,,International Swim- Cup 2017
HELENA KUBERA uczennica kl. IV B, w roczniku 2007- zajęła 2 miejsce na 50 m st. dowolnym,

 6 miejsce na 50m st. grzbietowym,

6 miejsce na 100m st. dowolnym,

11 miejsce na 200 m st. dowolnym,

Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Giżyckaz okazji Święta Niepodległości.

HELENA KUBERA-uczennica klasy IV B – wywalczyła Brązowy Medal na 50 m st. grzbietowym, 100m st. grzbietowym 4 miejsce, 50 m st. dowolnym-8miejsce, 100m st. dowolnym -8 miejsce
KACPER KUBERA-uczeń klasy VII A startował w 4 konkurencjach: 50m s.t grzbietowym-6miejsce, 100m st. grzbietowym- 9miejsce, 50m st. dowolnym-10 miejsce, 200 m st. dowolnym- 11 miejsce

Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego w pływaniu.

Helenka Kubera IV B – została:
-złotą Mistrzynią Województwa w-m na 100 m st. dowolnym,
-złotą Mistrzynią Województwa na 50 m st. dowolnym,
-złotą Mistrzynią Województwa na 100 m st. grzbietowym,
-srebrną Wicemistrzynią Województwa na 50 m st. grzbietowym. Wraz z koleżankami zajęła 6 miejsce w sztafecie, a w klasyfikacji generalnej indywidualnie zajęła 3 miejsce.

Kacper Kubera VII A – w Mistrzostwach Województwa w-m zdobył:
-Brązowy Medal na 50 m st. grzbietowym,
-zajął 6 miejsce na 200 m st. grzbietowym,
-6 miejsce na 50 m st. dowolnym,
-7 miejsce na 100 m st. dowolnym.

II SEMESTR

Uczeń klasy V b Grześ Walukiewicz brał udział w XII-stej Elbląskiej Wiośnie Pływackiej z okazji 100 lat Niepodległości Polski, gdzie zajął 7 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Uczeń klasy 3 d, Gabriel Żukowski, podczas XII Wiosny Pływackiej z okazji 100 lat Niepodległej Polski

zajął 5miejsce płynąc kraulem

Uczeń klasy 5 b Grzegorz Walukiewicz brał udział w zawodach pływackich w Mławie.
Wraz z drużyną Klubu Jedynka zajął drugie miejsce w sztafecie 4x50 m w kategorii wiekowej 13 lat.

XXXII Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu klas 4-7: Kacper Kubera zajął III miejsce i zdobył brązowy medal na 50 m st. dowolnym.

XII Elbląska Wiosna Pływacka, uczestniczyło w niej ponad 500 zawodników. 
HELENA KUBERA uczennica klasy IV B, startowała na 3 dystansach.
-na 50 m st. dowolnym- zdobyła Srebrny Medal, do złota zabrakło mniej niż sekundę
-na 50 m st. motylkowym- zajęła 6 miejsce
-na 100 m st. dowolnym - zajęła 8 miejsce
Helena W klasyfikacji generalnej dziewcząt rocznika 2007 zajęła 7 miejsce na 69 dziewcząt startujących.
Na wszystkich dystansach ustanowiła swoje nowe rekordy życiowe.

Piłka nożna

I SEMESTR

Adrian Roszak z klasy V b wraz z drużyną Olimpii Elbląg rocznik 2006 zajęli I miejsce

na turnieju Pomezania CUP 2017 w Malborku.

II SEMESTR

Krystian Rentfejsz z klasy 1c zdobył tytuł Najlepszego zawodnika

w drużynie podczas Turnieju Piłki Nożnej  rocznika 2010.

Adrian Roszakz klasy V b został powołany przez Warmińsko - Mazurski Związek Piłki Nożnej

do kadry reprezentacji województwa.

Karate

I SEMESTR

Ogólnopolski Turniej w Karate WKF-„Mistrzostwa Ziemi Dobrzyńskiej 2017”

Hattrik zdobyła Iga Bewicz zdobywając w kata i kumite 3 złote medale. 

Złote medale zdobyli również: Daniel Brągiel,

Srebrny medal zdobyła Nikola Brągiel.

Brązowe medale zdobyli: Antoni Wróbel, Adam Koczerga

II SEMESTR

Międzynarodowy Turniej w Karate WKF-„GRAND PRIX SOPOT  ARAWAZA CUP`2018”

Srebrny medal  zdobył:Adam Koczerga - w kata ind. /9lat/

Czwarte miejsce zajął  Daniel Brągiel w kata ind. /10-11lat/

Ogólnopolski Turniej w Karate WKF-„XIII COPERNICUS CUP2018”

-Nikola Brągiel /U9/- srebrny  medal w kata ind.

-Magdalena Kawka /juniorka/- srebrny  medal w kata ind.

-Adam Koczerga /U10/-brązowy medal w kata ind.

-Adam Koczerga /U10/- brązowy medal w kumite ind. open

-Lorbiecki Michał/młodzik/-brązowy medal w kumite ind.-45kg

-Franciszek Zamojcin /młodzik/-brązowy medal w kumite ind. +50kg

-Daniel Brągiel /U11/-brązowy medal w kata ind.

Judo

I SEMESTR

Ksawery Dzik, uczeń klasy 1a zajął III miejsce w kat. wag. 25kg

 w VIII Mikołajkowym Turnieju Judo Tomita Cup

Krzysztof Ulanowski kl. 3 c zdobył V miejsce

Szachy

M. Miros I miejscew kat. dziewcząt w XIV Otwartym Turnieju Szachowym

o Puchar Dyrektora SP nr 1 w Elblągu

Biegi

I SEMESTR

Klasa 3 c Kacper Pawłoski- 16 miejsce i Dominik Jabłoński- 13 miejsce  w biegu Małego Sambora w Tczewie.

 Kacper Pawłoski kl. 3 c - 3 miejsce w biegach sportowych na orientację zorganizowanych prze MOSiR

6 miejsce- Dominik Jabłoński kl. 3 c- bieg na 500 m- Elbląski Półmaraton Bażant 2017

4 runda Grand PrixElbląga w Biegu na Orientację:

W kategorii rodzinnej
1 miejsce - Aleks Machelski z tatą
3 miejsce - Ksawery Dzik z mamą

6 miejsce - Franek Mądry z mamą.

W kategorii dziewcząt szkół podstawowych
3 miejsce - Magdalena Oziemkiewicz
W kategorii chłopców szkół podstawowych
1 miejsce - Tomasz Apanowicz
3 miejsce - Jakub Apanowicz

II SEMESTR

V runda Grand Prix Elbląga w Biegu na Orientację

2 miejsce zajął Ksawery Dzik z mamą a 4 miejsce zajął Aleks Machelski z tatą

 

Ksawery Dzik z klasy 1a zdobył medal okolicznościowy podczas VI edycji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Ksawery dzielnie przebiegł dystans aż 1963 m

Ksawery Dzik z klasy 1 a wziął udział w biegu "Sopockie 4 Pory Roku - Sopocka Wiosna na 5"-

zajął 18 miejsce na 40 uczestników w swojej kategorii.

ORLIK RUN 2018 w Elblągu w I eliminacjach- Ksawery Dzik z klasy 1 a- I miejsce

27 Żukowski przełaj odbył się 13.05.2018 w Żukowie- Ksawery Dzik z klasy 1a startował w kategorii wiekowej 2010 chłopców i zajął 5 miejsce

III Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj zdrowo" w Starym Polu. Ksawery Dzik z klasy 1a- 6 miejsce

XVII edycja Grand Prix Elbląga 2018 w biegach przełajowych: Ksawery Dzik, który zajął 4 miejsce, Kamil Wojdyna - miejsce 5 oraz Maciej Wojdyna, który uplasował się w pierwszej 20.

Wieczorny Bieg Charytatywny dla dzieci z ubogich rodzin.

Na dystansie 2 km w kategorii dzieci i gimnazja:

 Ksawery Dzik zdobył 2 miejsce - srebrny medal.

Na dystansie 4 km w kat dzieci i młodzieży zajął 1 miejsce :)

Wiosenne Indywidualne Biegi Przełajowe na dystansach 400 i 800 metrów w Parku Modrzewia

Maria Ufnalewska z kl. 3d - 5 miejsce

Patrycja Hulanicka z kl. 7b - 5 miejsce

Nikola Gerenc z kl. 6a - 10 miejsce

Julia Piekarczyk z kl. 4b - 10 miejsce

Marcel Zębala III miejsce w Biegu Piekarczyka- kat. Dzieci

Patrycja Hulanicka 7 B- 5 miejsce we Wiosennych Indywidualnych Biegach Przełajowych na dys. 400 i 800 m.

Gry zespołowe

I SEMESTR

9 stycznia 2018 r. w ramach MIMS odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt zorganizowany przez MOS- Elbląg. Drużyna SP 6 w składzie: Iga Bewicz, Zuzanna Orłowska, Juli Wieteska, Nadine Nkome Evini, Dominika Tylkie, Karolina Janik i Monika Bury po znakomicie rozegranych meczach wywalczyła II miejsce w grupie i awansowała do finału.

II SEMESTR

I miejsce w III edycji Kampanii „Rowerowy maj” w Elblągu

Międzyszkolny turniej mini piłki siatkowej dziewcząt z okazji „Dnia Dziecka”

zorganizowany przez  MKS Truso Elbląg oraz Gimnazjum nr 3:

Kategoria „dwójek”

I miejsce– Iga Bewicz i Nadine Nkome Evini

III miejsce– Nikola Gerenc i Lena Osipczuk

Kategoria „singli”

III miejsce– Wiktoria Bruździńska

Kategoria „single – rzucanka”

I miejsce– Dominika Kośnik

III miejsce– Jagoda Laskowska

ARTYSTYCZNE

I SEMESTR

 Międzyświetlicowy konkurs na „NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY

organizowanym przez SP 18 w Elblągu:

II miejsce: Irena Ilczuk z klasy 2b
III miejsce: Artur Mincewicz z klasy 2b
wyróżnienie: Lena Burak z klasy 3b

Uczeń klasy III a, Tymoteusz Gniado, zajął II miejsce

w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-Technicznym „Ozdoba świąteczna” zorganizowanym przez SP nr 18

Uczennica klasy 3c Hanna Bartosik zdobyła 
II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Mój przyjaciel miś”

zorganizowanym przez OSW w Elblągu

Natalia Kasprzyk, uczennica klasy 5c otrzymała wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Kalejdoskop barw w przyrodzie Warmii, Mazur, Powiśla i Żuław” 

Helena Kubera klasa IVB otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym Zielone pytanie Art. ,,Pszczoła moim przyjacielem organizowanym przez Urząd Miejski w Elblągu.

Konkurs plastyczny „Kwiaty dla naszych Mam” zorganizowanym przez SP 21. 

Hanna Krefft – I miejsce

Nikola Orzoł – II miejsce, 

Wojciech Kulesza – III miejsce,

Lena Łynko – wyróżnienie.

Miedzyświetlicowy konkurs plastyczno-techniczny pod hasłem: Bohaterowie baśni „Kopciuszek” – pacynka, kukiełka lub marionetka” organizowany przez SP 9:

Ala Roszak zdobyła miejsce pierwsze a Julia Stankiewicz otrzymała wyróżnienie

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Piękna nasza Ziemia cała” organizowany przez SP14:

1 miejsce – Agata Szepeta SP 6
2 miejsce – Hanna Kreft – SP6
3 miejsce – Julia Rosińska – SP6

Konkurs Elbląskie Zielone Pytanie ART.

Hania  Krefft- zwyciężyła w edycji kwietniowej.

Stanisław Szałach- wyróżnienie w edycji lutowej

Julia wygrała w konkursie styczniowym.

Uczeń klasy III d Jakub Necel zdobył wyróżnienie w międzyświetlicowym konkursie na ozdobę wielkanocną organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Elblągu.

Uczeń klasy IIB Artur Mincewicz zajął III miejsce w konkursie międzyświetlicowym – Roboty, stwory i inne potwory, organizowanym przez SP nr1. 

Lena Burak, uczennica klasy 3b, otrzymała wyróżnienie w międzyświetlicowym konkursie pod hasłem „Najpiękniejsza maska karnawałowa” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 14. 

Międzyświetlicowy konkurs „Zimowe bałwanki” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11 Wiktoria  Wyżlic zdobyła II miejsce

Lena Łynko, uczennica klasy 2a zdobyła nagrodę w międzyszkolnym konkursie „Najładniejsza pisanka wielkanocna” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 19 w Elblągu

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Moja okładka do bajki” org. Przez Centrum Nauczania Domowego: ucz. klasy 3 a- Z.Jóźwiak, W.Łakomy

Hanna Bartosik- wyróżnienie w regionalnym konkursie plastycznym „Sprawiedliwi”

 zorganizowanym przez OSW nr 2 w Elblągu

Patrycja Wiklińska- II miejsce w miejskim konkursie plastycznym „Cześć i Chwała Bohaterom” zorg. z okazji Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych

TANECZNE

I SEMESTR

Julia Skwira wraz ze swoim partnerem tanecznym zdobyli wicemistrzostwo województwa warmińsko-mazurskiego w stylu standardowym w kategorii 12-13 lat, a w Turnieju o Puchar Burmistrza Olsztynka wytańczyli srebrny medal i wyższą klasę taneczną D.

Uczennica klasy VII a Julia Wieteska z partnerem tanecznym wytańczyła V-ce Mistrzostwo Warmii i Mazur w Sportowym Tańcu Towarzyskim w stylu standardowym i latynoamerykańskim w kat. Juniorów Starszych.

V miejsce Julki (kl. VII a) i Bartka w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego

Iława 2017, w stylu standard.

Finał Grand Prix Polski Ekstraklasa w Sportowym Tańcu Towarzyskim Juniorów Starszych w Wejherowie

Uczennica klasy VII a Julia Wieteska z partnerem tanecznym wytańczyli 9 miejsce w rankingu Polski, w stylu standard.

II SEMESTR

A.Roszak i S.Sobolewska I i II miejsce wraz z drużyną  w zawodach z gimnastyki artystycznej w Gdyni-

 II Turniej o Złotą Kokardkę

PRZEDMIOTOWE

I SEMESTR

III miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Prezentacji i Wiedzy dla szkół podstawowych

 „Elbląg- miasto czystego powietrza”

Uczniowie klasy 7b w składzie: Amelia Dudzik, Patrycja Hulanicka i Maciej Kaczmarczyk zajęli zaszczytne III miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Prezentacji i Wiedzy dla szkół podstawowych pt.: „Elbląg- miasto czystego powietrza”. Konkurs objęty był patronatem Prezydenta Elbląga.

Tymoteusz Żachowski jest laureatem konkursu internetowego Zielona Akademia- nagroda  PTTK Elbląg.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Memory Master”

Laureaci II stopnia: J. Romanowski, A. Koczerga, T. Żachowski, A. Wiktorowska, O. Waszak

Laureaci III stopnia: J. Pięta, S. Leśniewski, M. Jankowska

Wyróżnienie: N. Błaszczyk, A. Tomaszewski, W. Szepeta

II SEMESTR

Ogólnopolska Olimpiadzie z wiedzy ogólnej- 6 LAUREATÓW

Stanisław Durszewicz, Adam Łaszkiewicz, Alan Sobierajski, Julia Stankiewicz,

Michał Werkowski, Stefania Sobolewska

Międzyszkolny konkurs wiedzy „Zaczarowany świat baśni Andersena” organizowany przez SOSW nr 2,

 II miejsce wywalczyli reprezentanci naszej szkoły w składzie:

 Ewa Ciesielska, Gracjan Van Muijen, Daniel Łazarewicz i Jaś Ociesza.

Zespół reprezentujący naszą szkołę (Zuzanna Wnuk, Julia Wieteska i Antoni Arlik) zajął III miejsce w Corridzie Ortograficznej zorganizowanej przez SP nr 4.  

Antek uplasował się na III pozycji wśród mistrzów ortografii klas szóstych. 

 8. edycja Konkursu Języka Angielskiego w Literowaniu w Szkole Podstawowej nr 11- trzeci rok z rzędu doskonałym wynikiem rywalizację zakończył Oskar Waszak z klasy 6A zdobywając I miejsce

Międzyświetlicowy Konkurs Recytatorski „Kocham Cię Polsko”

Wiklińska Patrycja kl. III c- II miejsce,

Aleksandra Holeniewska kl. II b- wyróżnienie.

 

Antoni Arlik z kl. 6 A- wyróżnienie w XXXIV edycji Małego Konkursu Recytatorskiego w MDK w Elblągu

Międzyszkolny Konkurs Poetycki „Ziemia planeta życia”- wyróżnienie dla A. Chruszczyk z kl. 6 B

Konkurs wiedzy z języka angielskiego online – „The Big Challenge”

Bardzo wysokie noty otrzymali Wiktor Piechota (286.25), Julia Syrocka (245,00)

oraz Maria Jankowska (226,25).

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Polskiego „Ciche czytanie ze zrozumieniem dla klas II” organizowanym przez SP 18- F.Czebiołko, W.Kulesza, N.Orzoł

Wyróżnieniew Międzynarodowym Konkursie Matematycznym  KANGUR

-M. Krakowski z kl. 3 D

-J. Romanowski i M. Jureko z kl. 4 C

-M. Jankowska z kl. 5 C

-W Ślusarski z kl. 7 C

Uczennica klasy 7 A- Iga Bewicz- IV miejsce

w konkursie polonistycznym org. Przez SP 19 „Gaudium in litteris est”

INNE

Nikola Gerenc, uczennica klasy 6a  odebrała nagrodę w Szkole Podstawowej nr 19 za zajęcie  III miejsca w międzyszkolnym konkursie na najlepszą prezentację multimedialną „Piękno Krajobrazu Wysoczyzny Elbląskiej”

XXII edycja Konkursu na selektywną zbiórkę odpadów- wyróżnienie specjalne oraz nagroda w w/w konkursie w kategorii edukacja ekologiczna

W Szkole Podstawowej nr 14 w Elblągu  odbyła się pierwsza edycja konkursu

z pierwszej pomocy klas 1-3. Konkurs składał się z 2 części: testowej i praktycznej- III miejsce – SP 6

 

Uczniowie klasy 5a SP 6 wzięli udział w europejskim projekcie filmowym

Marie Curie 150 Creative Video Challengepod hasłem „Radioterapia leczy raka”.

 Jury wyłoniło 9 najlepszych filmów. SP 6 w finale!

II miejsce dla drużyny SP 6 w VI Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy „Czwartoklasiści przepisy znają i je przestrzegają”

Maciej Kaczmarczyk z kl. 7 B- nagroda Prezydenta Miasta Elbląga za działania na rzecz środowiska

 



Ostatnie zdjęcia


       

Ostatnie aktualności

Kalendarz roku szkolnego 2018/2019
Informujemy, iż w zakładce Informator -> znajduje się kalendarz roku szkolnego…

Narodowe Czytanie
Dnia 8 września 2018 r. reprezentantki klasy 8 a pod opieką…

4c na Festynie
W piątek 7 września uczniowie klasy 4c bawili się na festynie…

więcej »

Współpracujemy z:

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie w katalogu Gwiazdor

Innowacje:

Matematyczne granie - myśl logicznie, licz praktycznie

Urodzeni pod gwiazdami

Let’s speak English