"Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. 

Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś

zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę."

Maria Skłodowska-Curie


ŁYŻWIARSTWO


 

 

 

Pierwszych kroków i figur łyżwiarskich dzieci uczą się pod okiem

trenera i pedagoga – mgr Beaty Kukowskiej

 

 

                      

 

 

  • Nagrody dla zawodników elbląskich za rok 2019 - Kamil Grabkowski wyróżniony za brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży oraz za brązowy medal na Mistrzostwach Polskich Juniorów Młodszych w 2019.

           

            Więcej w artykule na portel.pl

 

 

  • Sukcesy elbląskich łyżwiarzy figurowych na ogólnopolskich zawodach w Lublinie- w sobotę 15 lutego 2020 roku, odbyły się w Lublinie Ogólnopolskie Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Lublina. Uczestniczyło w nich siedmiu zawodników UKS Szóstka Elbląg (wychowanków pani trener Beaty Kukowskiej i pani trener Teresy Bekisz). 

               

                Więcej w artykule www.sport.elblag.net

              

 

  • Elbląscy łyżwiarze figurowi na MiniEuropa 2020 - Na Warszawskim Torwarze w dniach 6-8 marca odbyły się po raz 16, międzynarodowe zawody w łyżwiarstwie figurowym dzieci i młodzieży MiniEuropa 2020.W zawodach udział wzięli łyżwiarze w wieku od 7 do 18 lat. W XVI MiniEuropa 2020 wystartowało około 160 zawodników, reprezentujących 32 kluby z 8 państw. Zawody MiniEuropa są od kilkunastu lat jedną z największych imprez łyżwiarskich w Europie.Zawody odbyły się pod Honorowym Patronatem Pana Andrzej Kraśnickiego Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego zaś organizatorem był MUKS Euro6 Warszawa.

           Więcej w artykule na dziennikelblaski.pl

 

  • Ogólnopolskie Zawody W Łyżwiarstwie Figurowym, Mistrzostwa Polski Młodzików I Puchar Elbląga 2019 - Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka” We Współpracy Z Miejskim Ośrodkiem Sportu I Rekreacji W Elblągu Oraz Polskim Związkiem Łyżwiarstwa Figurowego Organizują Mistrzostwa Polski Młodzików W Łyżwiarstwie Figurowym Połączone Z Pucharem Elbląga 2019, W Którym Udział Biorą Juniorzy Oraz Zawodnicy Amatorsko Uprawiający Łyżwiarstwo Figurowe. Wydarzenie Odbędzie Się 22-24 Marca Na Lodowisku Helena. Udział W Zawodach Zapowiedziało Prawie 200 Łyżwiarzy Z Całej Polski I Z Zagranicy. Patronat Honorowy Nad Zawodami Objął Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

             Więcej w artykule na dziennikelblaski.pl

 

  • Sukcesy Elbląskich Łyżwiarzy Figurowych - Sukcesem Zakończył Się Wyjazd Elbląskich Łyżwiarzy Figurowych Na Zawody O Puchar Im. Krystyny Mydlarz W Oświęcimiu. Zawodnicy Elbląskiego Klubu Zaprezentowali Się Z Dobrej Strony I Zajęli Czołowe Lokaty.

              Więcej w artykule na portel.pl 
 
  • Łyżwiarze UKS Szóstka Na "WalleyCup Warszawa 2019" - IX Edycja Zawodów, W Których Udział Wzięło Ponad 100 Amatorów Z Całej Polski I Z Zagranicy.UKS Szóstkę Reprezentowało Osiem Zawodniczek W Dwóch Kategoriach. 

            Więcej w artykule na dziennikelblaski.pl 
  • Puchar Elbląga 2018 w łyżwiarstwie figurowym - Organizatorem Pucharu Elbląga 2018 oraz Pucharu Elbląga Amatorów 2018 był Uczniowski Klub Sportowy "Szóstka" działający przy Szkole Podstawowej nr 6 w Elblągu, natomiast współorganizatorem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Elbląga - Witold Wróblewski.

           Więcej w artykule na dziennikelblaski.pl 
 


Ostatnie zdjęcia


       

Ostatnie aktualności

Podręczniki na rok szkolny 2020/2021
W zakładce Informator/podręczniki znajduję się aktualny spis podręczników na rok szkolny 2020/2021.

Wakacje w pracowni plastycznej – spotkanie ze sztuką
Przed dziećmi kolejne wakacje,wszyscy a zwłaszcza rodzice jesteśmy w trakcie intensywnych …

Pies Lampo
Uczniowie z klasy 3b omawiali lekturę Romana Pisarskiego "O psie który…

więcej »

Współpracujemy z:

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie w katalogu Gwiazdor

Innowacje:

Z kulturą na TY

Nie hejtuję- reaguję

Mali detektywi

Matematyka z klasą

Każdy z nas jest inny, równy i wyjątkowy