"Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. 

Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś

zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę."

Maria Skłodowska-Curie

Godło Polski

Łyżwiarstwo


 

 

 

Pierwszych kroków i figur łyżwiarskich dzieci uczą się pod okiem

trenera i pedagoga – mgr Beaty Kukowskiej

 

 

 • Nagrody dla zawodników elbląskich za rok 2019 - Kamil Grabkowski wyróżniony za brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży oraz za brązowy medal na Mistrzostwach Polskich Juniorów Młodszych w 2019.

           

 • Sukcesy elbląskich łyżwiarzy figurowych na ogólnopolskich zawodach w Lublinie- w sobotę 15 lutego 2020 roku, odbyły się w Lublinie Ogólnopolskie Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Lublina. Uczestniczyło w nich siedmiu zawodników UKS Szóstka Elbląg (wychowanków pani trener Beaty Kukowskiej i pani trener Teresy Bekisz). 

               

                     

 • Elbląscy łyżwiarze figurowi na MiniEuropa 2020 - Na Warszawskim Torwarze w dniach 6-8 marca odbyły się po raz 16, międzynarodowe zawody w łyżwiarstwie figurowym dzieci i młodzieży MiniEuropa 2020.W zawodach udział wzięli łyżwiarze w wieku od 7 do 18 lat. W XVI MiniEuropa 2020 wystartowało około 160 zawodników, reprezentujących 32 kluby z 8 państw. Zawody MiniEuropa są od kilkunastu lat jedną z największych imprez łyżwiarskich w Europie.Zawody odbyły się pod Honorowym Patronatem Pana Andrzej Kraśnickiego Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego zaś organizatorem był MUKS Euro6 Warszawa.

 • Ogólnopolskie Zawody W Łyżwiarstwie Figurowym, Mistrzostwa Polski Młodzików I Puchar Elbląga 2019 - Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka” We Współpracy Z Miejskim Ośrodkiem Sportu I Rekreacji W Elblągu Oraz Polskim Związkiem Łyżwiarstwa Figurowego Organizują Mistrzostwa Polski Młodzików W Łyżwiarstwie Figurowym Połączone Z Pucharem Elbląga 2019, W Którym Udział Biorą Juniorzy Oraz Zawodnicy Amatorsko Uprawiający Łyżwiarstwo Figurowe. Wydarzenie Odbędzie Się 22-24 Marca Na Lodowisku Helena. Udział W Zawodach Zapowiedziało Prawie 200 Łyżwiarzy Z Całej Polski I Z Zagranicy. Patronat Honorowy Nad Zawodami Objął Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

 • Sukcesy Elbląskich Łyżwiarzy Figurowych - Sukcesem Zakończył Się Wyjazd Elbląskich Łyżwiarzy Figurowych Na Zawody O Puchar Im. Krystyny Mydlarz W Oświęcimiu. Zawodnicy Elbląskiego Klubu Zaprezentowali Się Z Dobrej Strony I Zajęli Czołowe Lokaty.

 • Łyżwiarze UKS Szóstka Na "WalleyCup Warszawa 2019" - IX Edycja Zawodów, W Których Udział Wzięło Ponad 100 Amatorów Z Całej Polski I Z Zagranicy. UKS Szóstkę Reprezentowało Osiem Zawodniczek W Dwóch Kategoriach. 

 • Puchar Elbląga 2018 w łyżwiarstwie figurowym - Organizatorem Pucharu Elbląga 2018 oraz Pucharu Elbląga Amatorów 2018 był Uczniowski Klub Sportowy "Szóstka" działający przy Szkole Podstawowej nr 6 w Elblągu, natomiast współorganizatorem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Elbląga - Witold Wróblewski.       

Współpracujemy z:

UKS Szóstka Elbląg Szkoła z klasą Szkoła bez przemocy Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych EFS Wf z klasą Bałtyckie Centrum Nurkowe ' Seawave' w Elblągu Nasz Orlik dziennik elektroniczny RODZINA 500+  OWOCE I WARZYWA W SZKOLE #BE ACTIVE BEZPIECZNIE TU I TAM CHROŃ UŚMIECH KLUB WIEWIÓRKĄ MISTRZOWIE KODOWANIA MLEKO Z KLASĄ MAŁY MISTRZ BANK POLSKI UMIEM PŁYWAĆ TWOJA KREW - MOJE ŻYCIE ŚNIADANIE DAJE MOC CYBERNAUCI GOOD NETWORK LEPSZA SZKOŁA Ogólnopolski program UCZYMY DZIECI PROGRAMOWAĆ
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie w katalogu Gwiazdor

Ciekawe projekty:

Baw się w kodowanie !

Profilaktyka Czerniaka

Aktywni Błękitni

Z kulturą na TY

SOC - Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo

Lekcja o Funduszach Europejskich VI

Świetliczaki na tropie.. zagadek

EkoEmocja