"Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. 

Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś

zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę."

Maria Skłodowska-Curie


Aktualności

Świetne występy figurowców 2018-10-29 20:06:45

W miniony weekend zawodnicy z UKS Szóstka wystartowali w dwóch turniejach rozgrywanych w Oświęcimiu. Pierwszym turniejem były eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Udział w nich wzięli nasi juniorzy zdobywając świetne lokaty. Jakub Kukowski zajął 4 miejsce w kategorii junior starszy natomiast Kamil Grabkowski był 5 w kategorii junior młodszy.

czytaj więcej »

Ciekawe spotkanie 2018-10-29 20:03:57

Dnia 24.10 klasa IV a gościła p. Mariolę Szczepańską – pracownika Warmińsko – Mazurskiej Biblioteki Pedagogicznej w Elblągu. Rozpoczęliśmy zajęcia z cyklu „Tu wszystko się zaczyna”. Próbowaliśmy ujarzmić „potwora” uczuć pod hasłem: Emocjonalny zawrót głowy.

czytaj więcej »

SPOTKANIE ZE ZBIGNIEWEM WODECKIM 2018-10-28 18:48:14

Świetlica szkolna realizuje cykl zajęć, pt. "Wielkie przeboje XX wieku i ich wykonawcy". Celem spotkań jest przybliżenie najmłodszym sylwetek znanych wykonawców ubiegłego stulecia. W piątek 26 października w świetlicy wystąpił Paweł Marchel, który wcielił się w rolę Zbigniewa Wodeckiego. "Pszczółka Maja" w jego wykonaniu zwabiła tłumy zainteresowanych. Wszyscy śpiewali i klaskali. Nasi najmłodsi uczniowie ustawiali się do Pawła po autografy. Młody wokalista swoim występem uczcił pamięć zmarłego, wielkiego artysty - Zbigniewa Wodeckiego. Zapraszamy na kolejne spotkania.... Kto tym razem wystąpi? To będzie niespodzianka!

czytaj więcej »

Uratuj psisko. Wspomóż schronisko. 2018-10-24 19:48:45

KOCHANE ŚWIETLICZAKI!!! Rozpoczynamy zbiórkę:* karmy (w puszkach, paczkach), * kasz, makaronu, ryżu, * koców, * zabawek, * misek, * legowisk, * obroży, smyczy dla elbląskiego schroniska. Uczniowie ze świetlicy (z klas 1-4), którzy zbiorą największą ilość prezentów pojadą na bezpłatną wycieczkę do schroniska, by przekazać dary. Zbieramy w świetlicy do 5 listopada.

czytaj więcej »

Zbiórka odzieży i zniczy 2018-10-24 17:56:19

Zbliża się zima. Czas pomyśleć o tych, którzy nie mają swojego domu. Od 18 października do 12 listopada 2018 roku zbieramy do wystawionego kartonu przy dyżurce na parterze odzież dla osób bezdomnych. Po tym terminie zawieziemy ciepłą odzież, czapki, rękawiczki, swetry, koce do Domu dla Bezdomnych im. św. Brata Alberta w Elblągu. Prosimy o składanie zadbanych, czystych i pachnących proszkiem ubrań, aby zawieźć te rzeczy osobom potrzebującym. 18 listopada obchodzimy Światowy Dzień Ubogiego, stąd ta akcja.

czytaj więcej »

Eko-działanie 2018-10-24 17:54:00

Szanowni Państwo, przypominam iż 13 października ogłoszono "Międzynarodowym Dniem Bez Elektrośmieci" Dzień ten rozpoczął zbiórkę elektrośmieci w naszej szkole. Zachęcam serdecznie do przyłączenia się do niej. Do 30 listopada przywozimy elektrośmieci i zostawiamy na szkolnym parkingu przy kratach obok stojaków na rowery( podobnie jak w zeszłym roku) Kartkę z informacją kto i ile przynosimy do Pani Maczugi. 100 kg. to min. które chcielibyśmy zebrać i uczcić 100 lecie odzyskania Niepodległości.Pozdrawiam!

czytaj więcej »

Figurówki z pierwszym medalem w tym sezonie 2018-10-22 19:41:04

Łyżwiarze figurowi z UKS Szóstka rozpoczęli kolejny sezon startem w turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski. Zawody rozegrano w Łodzi. Obowiązkowy start musieli zaliczyć wszyscy zawodnicy z klasy srebrnej i złotej. Nasz klub reprezentowało czworo zawodników. Wszyscy zaprezentowali się świetnie biorąc pod uwagę fakt, że nasze elbląskie lodowisko działa zaledwie od dwóch tygodni.

czytaj więcej »

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10117 118 następna »

Ostatnie zdjęcia


       

Współpracujemy z:

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie w katalogu Gwiazdor

Innowacje:

Matematyczne granie - myśl logicznie, licz praktycznie

Urodzeni pod gwiazdami

Let’s speak English