Maria Skłodowska-Curie

Aktualności

Konkurs Tuwimowski 2013-11-03 19:28:39

We wtorek, 29 października odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski. Uczestnicy zmagań-przedstawiciele 9 szkół prezentowali wiersze Juliana Tuwima. Oceniano: dobór tekstu, pamięciowe opanowanie, poprawne i płynne deklamowanie, kontakt ze słuchaczem.

Nasza szkoła na jeden dzień zamieniła się w zamek pełen czarownic i duchów... Na korytarzach straszyło, a przed szkołą ustawione zostały lampiony z dyń. Jednocześnie gratulujemy klasie IV A, która wygrała konkurs na "Najstraszniej ubraną klasę" oraz klasie V C za zajęcie drugiego miejsca i  VI B za trzecie miejsce na podium. Zwycięska klasa otrzyma słodki tort ufundowany przez sklepik szkolny. Wybór był bardzo trudny, ponieważ wszystkie klasy naprawdę bardzo straszyły ! GRATULUJEMY ! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Konkurs na logo projektu pt:"Under the same sky" został rozstrzygnięty. W etapie szkolnym wygrała praca Mai Dalidowicz z klasy Vc oraz praca Konrada Winiarczyka i Mateusza Urbanowicza z klasy VI c.
W etapie międzynarodowym najwięcej głosów oddano na logo nr 1 z Turcji, które będzie towarzyszyło nam przez cały okres trwania projektu.
Serdecznie gratulujemy autorom i wszystkim uczniom za udział w głosowaniu! :)

Z przyjemnością informujemy, że nasz uczeń Krzysztof Kaczmarczyk zajął II miejsce w konkursie plastycznym "Czyste wody - zdrowe ryby". Wyróżnienie w kategorii IV-VI zdobyła także nasza uczennica Maja Dalidowicz. GRATULUJEMY!!!

Z okazji Roku Tuwimowskiego 29 października o godz. 11.00 w sali gimnastycznej odbędzie się międzyszkolny konkurs recytatorski. Wezmą w nim udział reprezentanci ze Szkół Podstawowych nr: 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 18 oraz 25.

Dziś w bibliotece szkolnej miało miejsce krótkie przedstawienie - jeden z punktów programu w ramach "Dni Papieskich".

Z radością informujemy, że nasze uczennice brały udział w Mistrzostwach Ziemi Dobrzyńskiej WKF2013. W mistrzostwach wzięło udział około 200 zawodniczek i zawodników z 14 klubów z Polski. Ola Larma zajęła 3 miejsce w kategorii indywidualnej do 10 lat. Iga Bewicz i Ola Larma zajęły 3 miejsce w kategorii drużynowej do lat 15. GRATULUJEMY!!!

« poprzednia 1 2141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 następna »