"Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. 

Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś

zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę."

Maria Skłodowska-Curie


Aktualności

NAGRODZENI ZA STROIK BOŻONARODZENIOWY 2018-12-15 19:31:21

Najmłodsze uczennice naszej szkoły zostały nagrodzone w międzyświetlicowym konkursie na NAJPIĘKNIEJSZY STROIK ŚWIĄTECZNY zorganizowanym przez świetlicę przy SP 25. Maja Reklin zdobyła III miejsce, Ania Czubińska, Julia Stankiewicz i Hania Sadowska otrzymały wyróżnienia. Gratulujemy!

czytaj więcej »

Czas świąt - czas na Anielski Jarmark 2018-12-12 20:41:43

Doczekaliśmy się świątecznej atmosfery i Anielskiego Jarmarku, który po raz kolejny odbędzie się w naszej szkole. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz pracownicy szkoły serdecznie zapraszają uczniów, rodziców, rodziny uczniów oraz przyjaciół i znajomych na Świąteczny Anielski Jarmark, który odbędzie się dnia 14 grudnia w piątek w godzinach 17-19.

czytaj więcej »

Zbiórki świąteczne 2018-12-12 19:16:49

Zakończyliśmy świąteczne zbiórki żywności dla starszych osób samotnych i rodzin w potrzebie w ramach naszej szkolnej akcji "Paczka robi paczkę". Idea była prosta i sprawdzona już od kilku lat - uczeń każdej klasy otrzymał karteczkę z 1 wskazanym produktem do przyniesienia (np. makaron, olej, majonez, herbata, kawa, etc.). Jeśli sytuacja rodziny pozwalała na to, można było do tego dołożyć tyle, na ile miało się ochotę i co tylko przyszło do głowy. 

czytaj więcej »

Czytanie dla przedszkolaków 2018-12-12 19:11:44

W listopadzie uczniowie klasy 5a odwiedzili przedszkole nr 26 w Elblągu. Z chęcią przeczytali przedszkolakom kilka znanych bajek i baśni polskich. Dzieci były zadowolone i z zainteresowaniem wysłuchały przygotowane przez starszych kolegów utwory.

czytaj więcej »

Udane zawody mikołajkowe 2018-12-10 18:42:49

W miniony weekend (06-09.12.2018) zawodnicy UKS Szóstka wzięli udział w dwóch turniejach łyżwiarskich – II Eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz XII Zawodach Mikołajkowych. Oba turnieje rozgrywane były w Łodzi. Tym razem najlepiej zaprezentowały się Julia Gierszewska oraz Zuzanna Wnuk, które w nowej dla siebie klasie łyżwiarskiej Novice Basic wywalczyły odpowiednio pierwsze i drugie miejsce. Generalnie ten weekend był bardzo udany dla naszego elbląskiego klubu. Większość zawodników uplasowało się w pierwszej dziesiątce w swojej klasie co świadczy o bardzo wysokim poziomie ich umiejętności łyżwiarskich. 

czytaj więcej »

Certyfikat Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty 'Szkoła Przyjazna Środowisku' 2018-12-06 20:52:59

4 grudnia 2018 r. w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyło się wręczenie certyfikatów Szkoła Promująca Bezpieczeństwo i Szkoła Przyjazna Środowisku. Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty po raz kolejny wyróżnił szkoły i przedszkola podejmujące niestandardowe działania na rzecz bezpieczeństwa, a także środowiska przyrodniczego. Nasza szkoła otrzymała certyfikat Szkoły Przyjaznej Środowisku na okres 4 lat z czego jesteśmy bardzo dumni !

czytaj więcej »

Święto Bajki 2018-12-05 20:05:10

W listopadzie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Jest to święto wszystkich bajkowych postaci i dobry moment, żeby przypomnieć sobie choć niektóre z nich. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, bawią, rozweselają, przekazują ważne prawdy życiowe, a przede wszystkim otwierają pierwszą „magiczną bramę” do świata książek. W naszej szkole uczciliśmy je 30 listopada i nadaliśmy  wydarzeniu nazwę Święto Bajek. Aby wszyscy wygodnie się pomieścili, tym razem na miejsce spotkania wybraliśmy salę gimnastyczną.
czytaj więcej »

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10117 118 następna »

Ostatnie zdjęcia


       

Współpracujemy z:

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie w katalogu Gwiazdor

Innowacje:

Matematyczne granie - myśl logicznie, licz praktycznie

Urodzeni pod gwiazdami

Let’s speak English