"Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. 

Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś

zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę."

Maria Skłodowska-Curie

Godło PolskiCo słychać po wędkarskich zawodach? 2019-10-07 20:30:09

W sobotę 4 października na Łowisku komercyjnym Nowa Holandia odbył się Szkolny Rodzinny Piknik Wędkarski, którego głównym elementem były zwody wędkarskie naszej szkolnej Szkółki Wędkarskiej. Zawodnicy przybyli z rodzicami i po zapoznaniu się z zasadami zawodów przedstawionych przez sędziego wędkarskiego pana Zdzisława Stawińskiego,  rozpoczęli wędkowanie na swoich stanowiskach. 

Pogoda była piękna- słonecznie i nawet ciepło. A łowisko trudne. Ryby nie kwapiły się do złapania na haczyk. Trwało długie czekanie na drgania spławika. Ostatecznie coś tam udało się złapać. Po gwizdku kończącym zawody, sędzia przeliczył ryby u każdego zawodnika i już znał zwycięzców. Ogłosił ich jednak dopiero po zjedzeniu przez wszystkich smacznych kiełbasek z grilla i ciasteczek.  Na podium stanęli: Tymoteusz Gniado z kl. 5A -I miejsce -PUCHAR, Filip Perucki  z kl. 5C- II miejsce i Mateusz Nowosad z kl. III C- III miejsce. Rafał Stasiełowicz z kl. 5B również zaliczył zawody. Wszyscy chłopcy otrzymali upominki. Zawody były udane, a sobotni dzień, dla zdrowia, spędzony na świeżym powietrzu.

opiekun szkółki Elżbieta Domska


   

Współpracujemy z:

UKS Szóstka Elbląg Szkoła z klasą Szkoła bez przemocy Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych EFS Wf z klasą Bałtyckie Centrum Nurkowe ' Seawave' w Elblągu Nasz Orlik dziennik elektroniczny RODZINA 500+  OWOCE I WARZYWA W SZKOLE #BE ACTIVE BEZPIECZNIE TU I TAM CHROŃ UŚMIECH KLUB WIEWIÓRKĄ MISTRZOWIE KODOWANIA MLEKO Z KLASĄ MAŁY MISTRZ BANK POLSKI UMIEM PŁYWAĆ TWOJA KREW - MOJE ŻYCIE ŚNIADANIE DAJE MOC CYBERNAUCI GOOD NETWORK LEPSZA SZKOŁA Ogólnopolski program UCZYMY DZIECI PROGRAMOWAĆ
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie w katalogu Gwiazdor

Ciekawe projekty:

Z kulturą na TY

Nie hejtuję - reaguję

Mali detektywi

Matematyka z klasą

Każdy z nas jest inny, równy i wyjątkowy