Akcja Pierwszy dzwonek 2019-09-05 18:41:33

Wzorem minionych lat "6" przyłącza się do zbiórki wszelkich NOWYCH artykułów szkolnych dla potrzebujących dzieci z terenu naszego miasta i gminy. Organizatorem akcji "Pierwszy dzwonek",  która ma na celu wsparcie dzieci i młodzieży z 3 placówek - Socjalizacyjnej Całodobowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Elblągu, Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Elblągu oraz Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej "Orle Gniazdo" w Marwicy, jest Miejskie Centrum Wolontariatu. Znając ich zapotrzebowanie pragniemy zebrać artykuły szkolne, które chociaż po części wypełnią lukę i przydadzą się nie tylko na początku, ale również i w ciągu całego roku szkolnego. Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie w formie rzeczowej - każda ryza papieru, ołówek czy długopis, kredki, farby, worki na kapcie, piórniki, gumki, czy temperówki  na pewno będą cennym darem.

Artykuły można przynosić w dniach 4 - 17 września do oznaczonego  pojemnika ustawionego na parterze szkoły.

Liczymy na Państwa życzliwość! Szkolne Koło Wolontariatu

Matematyczne granie - myśl logicznie, licz praktycznie

Urodzeni pod gwiazdami

Let’s speak English