WOŚP 2019-01-06 18:56:38

Na piątkową licytację WOŚP mamy fantastyczną ofertę,którą można sprawdzić poniżej (czytaj więcej). Sponsorom serdecznie dziękujemy, a Was kochani zachęcamy do licytacji w piątek 11 stycznia o godz. 12.00 w SP 6!!!!!!!

2 vouchery na makijaże okolicznościowe oraz 1 voucher na stylizację paznokci z  Beauty Room - u Makeup and nails Pamela Kordupel.

1 bombka handmade, duża, średnica ok 15 cm, oklejona bibułowym sznurkiem z szydełkowym napisem WOŚP. Licytacje WOŚP nr 2 voucher na sprzątanie wnętrza samochodu o wartości 100 zł.

Do wylicytowania, od "anonimowego darczyńcy" - rodzica naszego ucznia :) super zestaw dla komputeromaniaków - klawiatura i myszka bezprzewodowa Logitech MK 270 o wartości 150 zł. Polecamy!

Do wylicytowania 3 wejściówki na 1 zajęcia w Siłowni - Fitness Odessa! Polecamy!

Do wylicytowania w piątek mamy  5 wejściówek do nowootwartego Centrum Rozrywki "Bonanza" przy ul. Królewieckiej 142, do realizacji na 2 sposoby -  na 2 godziny dla 1 dziecku lub na 1 godzinę dla dwojga dzieci w okresie od 5 do 28 lutego!
#BONANZAelblag

Gadżety WOŚP '19 - Koszulki 27 finału w rozmiarach M, L, XL, XXL
Worki na kapcie x 3, kalendarz 2019 x 4, kubek z logo WOŚP Elbląg

Zachęcamy serdecznie!