EKO-BOCCIA 2018-06-11 20:13:53

4 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs EKO - BOCCIA. Udział wzięły 4 drużyny z elbląskich placówek integracyjnych wraz z opiekunami: SP nr 23, SP nr 25, SOSW nr 2 w Elblągu, oraz przedstawiciele z naszej placówki.  Jak co roku mogliśmy liczyć na pomoc Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu "Tacy  Sami" i Zakładu Utylizacji Odpadów, którego przedstawiciel -Specjalista ds. promocji i edukacji ekologicznej Pani Eliza Leszczyńska- Rogalska przekazała na ręce uczestników konkursu nagrody. Konkurs przebiegał dwuetapowo.

Pod czujnym okiem  pracowników i uczestników  WTZ przebiegała pierwsza część konkursu - Turniej Boccia. Równolegle odbywała się ekologiczno-plastyczna część konkursu, podczas której uczniowie wykazali się dużą znajomością  tematyki zbiórki i segregacji odpadów, jak też umiejętności plastycznych. Z surowców wtórnych wykonali przepiękne i bardzo oryginalne obrazy.

Na konkurs przybyli pracownicy Referatu Ochrony Środowiska Urzędu Miasta, którzy przypięli symboliczne zielone wstążki uczniom, inaugurując kampanię Zielona Wstążka dla Planety Zakładu Utylizacji Odpadów w Elblągu " Zmagania ekologiczno-sportowe uatrakcyjnił poczęstunek przygotowany  przez naszych niezawodnych rodziców, Piekarnię Warmińską oraz Panią Kierownik Świetlicy. Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 25. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom . Do zobaczenia za rok!

organizatorzy

Matematyczne granie - myśl logicznie, licz praktycznie

Urodzeni pod gwiazdami

Let’s speak English