"Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. 

Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś

zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę."

Maria Skłodowska-Curie

Godło PolskiWycieczka rowerowa kończąca bieżący rok szkolny 2022-06-20 19:16:58

20 czerwca udaliśmy się na wycieczkę rowerową kończącą bieżący rok szkolny. Każdy z uczestników pokonał około 45 kilometrów. Brawo dla Was. Jechaliśmy po asfalcie, ścieżkach rowerowych, płytach betonowych i drogach polnych w słońcu i w deszczu, podziwialiśmy cudowne krajobrazy oraz nasz piękny Nogat. Udało się nam osiągnąć cel wycieczki - Śluza i Mała Elektrownia Wodna w Michałowie. Widzieliśmy nawet działanie śluzy w praktyce.

Mimo zmęczenia i deszczu uśmiechy z twarzy nam nie schodziły. Dziękuję Panu Tomkowi M., Pani  Ewie G. oraz Pani Dominice Kiejdo za opiekę nad uczniami. A we wrześniu zapraszam już na wycieczkę rowerową z Kołem Turystycznym przy SP6 inaugurującą rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
Marta Gajewska


       

Współpracujemy z:

UKS Szóstka Elbląg Szkoła z klasą Szkoła bez przemocy Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych EFS Wf z klasą Bałtyckie Centrum Nurkowe ' Seawave' w Elblągu Nasz Orlik dziennik elektroniczny RODZINA 500+  OWOCE I WARZYWA W SZKOLE #BE ACTIVE BEZPIECZNIE TU I TAM CHROŃ UŚMIECH KLUB WIEWIÓRKĄ MISTRZOWIE KODOWANIA MLEKO Z KLASĄ MAŁY MISTRZ BANK POLSKI UMIEM PŁYWAĆ TWOJA KREW - MOJE ŻYCIE ŚNIADANIE DAJE MOC CYBERNAUCI GOOD NETWORK LEPSZA SZKOŁA Ogólnopolski program UCZYMY DZIECI PROGRAMOWAĆ
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie w katalogu Gwiazdor

Ciekawe projekty:

Baw się w kodowanie !

Profilaktyka Czerniaka

Aktywni Błękitni

Z kulturą na TY

SOC - Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo

Lekcja o Funduszach Europejskich VI

Świetliczaki na tropie.. zagadek

EkoEmocja