Wycieczka rowerowa kończąca bieżący rok szkolny 2022-06-20 19:16:58

20 czerwca udaliśmy się na wycieczkę rowerową kończącą bieżący rok szkolny. Każdy z uczestników pokonał około 45 kilometrów. Brawo dla Was. Jechaliśmy po asfalcie, ścieżkach rowerowych, płytach betonowych i drogach polnych w słońcu i w deszczu, podziwialiśmy cudowne krajobrazy oraz nasz piękny Nogat. Udało się nam osiągnąć cel wycieczki - Śluza i Mała Elektrownia Wodna w Michałowie. Widzieliśmy nawet działanie śluzy w praktyce.

Mimo zmęczenia i deszczu uśmiechy z twarzy nam nie schodziły. Dziękuję Panu Tomkowi M., Pani  Ewie G. oraz Pani Dominice Kiejdo za opiekę nad uczniami. A we wrześniu zapraszam już na wycieczkę rowerową z Kołem Turystycznym przy SP6 inaugurującą rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
Marta Gajewska

Baw się w kodowanie !