PIKNIK ZUO 2022-06-13 17:40:23

Występ grupy teatralnej "Zakręceni" z SP6 podczas PIKNIKU ZUO, który odbył się w sobotę 11 czerwca 2022 r. na Placu Jagiellończyka w Elblągu pod nazwą: FESTYN GOZ nie marnuj, napraw, wymień. Młodzi aktorzy zagrali dwukrotnie dla przybyłej publiczności, scenki w trzech odsłonach promujące dobre nawyki: naprawianie, oddawanie lub sprzedaż rzeczy używanych do dalszego użytku innym. Trud poświęcony na próbach zaowocował sukcesem  Aktorzy fenomenalnie odegrali swoje role, ich profesjonale i nieszablonowe kreacje zachwyciły publiczność. Między występami uczniowie mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez organizatorów pikniku.  Spontanicznie zostali zaproszeni do wspólnego zatańczenia na scenie wraz z uczniami z SP12 do utworu  Chocolate. Gratulujemy i dziękujemy ZAKRĘCENI jesteśmy z Was bardzo dumne: Halina Ciecierska i Jolanta Gadomska.

Baw się w kodowanie !

Profilaktyka Czerniaka