Świetlicowi laureaci 2020-11-18 15:47:41

Świetlicowi laureaci konkursu ,,Ulubiony bohater z bajki''. Miło nam poinformować, że w miedzyświetlicowym konkursie plastycznym zorganizowany przez  świetlicę Sp4 w Elblągu nasze świetliczaki otrzymały zaszczytne miejsca oraz wspaniałe nagrody. Oto laureaci:☆1 miejsce Paweł M. z kl. 3b ,  ☆ 2 miejsce Aurelia B. z kl. 2b oraz wyróżnienie dla ☆ Mileny K. z klasy 1a. Wszystkie prace wyróżniały się indywidualnym pomysłem, techniką plastyczną i ogromną starannością. Serdecznie gratulujemy i pozdrawiamy. Nauczyciele świetlicy.