Wakacje w pracowni plastycznej – spotkanie ze sztuką 2020-07-17 18:57:49

Przed dziećmi kolejne wakacje,wszyscy a zwłaszcza rodzice jesteśmy w trakcie intensywnych  poszukiwań  tych wymarzonych, jedynych i niepowtarzalnych wakacji skierowanych do dzieci i młodzieży. Zapraszam dzieci i młodzież, które podczas wakacji zostają w domu, lub mają zaplanowaną tylko część wakacji, w pracowni po raz kolejny będzie kontynuowany blok warsztatów plastycznych zatytułowany „Wakacje w pracowni plastycznej – spotkanie ze sztuką”. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 6 – 16 lat, które chcą w twórczy sposób spędzić przynajmniej część wakacji. Warsztaty odbędą się w dniach:

turnus I – 29.06.2020 – 3.07.2020

turnus II –  6.07.2020 –  10.07.2020

turnus III – 13.07.2020 – 17.07.2020

turnus IV – 20.07.2020 – 24.07.2020

turnus V – 10.08.2020 – 14.08.2020

turnus VI – 17.08.2020 – 21.08.2020

turnus VII – 24.08.2020 – 28.08.2020

W tym roku zaplanowałem dla najmłodszych niezwykłe warsztaty , będzie to zestawienie różnorodnych technik plastycznych z nutą edukacji artystycznej podanej w przyjaznej, wakacyjnej formie. Będzie to z pewnością czas odkrywania talentów ale również doskonalenia wcześniej nabytych umiejętności. Będziemy się uczyć przedstawiać świat z niecodziennej artystycznej perspektywy. Tak jak w minionych latach pojawią się Wielcy Mistrzowie Sztuki i ich dzieła widziane oczami dziecka, zastanowimy się  nad sztuką  abstrakcyjną i stworzymy wspólne wielkoformatowe malowidło, wyjdziemy w plener przyjrzeć się pięknu architektury Starego Miasta i opowiemy o nim w rysując i malując. Nie zabraknie również czasu na małe formy rzeźbiarskie(glina, gips, papier, drewno), recycling – art,  naukę wykonywania naczyń na kole garncarskim oraz zabawy arte-terapeutyczne, integracyjne i muzykoterapię.

Będzie twórczo,i zabawnie!!!