Świelicowe inspiracje 2020-03-30 14:55:20

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci

Kwarantanna jest okresem szczególnie trudnym nie tylko dla rodziców, którzy stoją przed wyzwaniem zorganizowania opieki dla dzieci, ale również czasem pogłębiających się więzi rodzinnych. Watro więc pomyśleć o naszych dzieciach. O ruchu i kontakcie z rówieśnikami , który został znacząco ograniczony.

Nie wychodźcie z domu!- radzą lekarze i służby. No dobrze, ale co robić z dziećmi w tym trudnym czasie, zwłaszcza gdy teraz nie można zaprosić gości, wyjść na basen czy rower.

I tu Świetlica SP6 wychodzi z propozycją wykorzystania wspólnego czasu wolnego. Mamy dla Was kilka ciekawych propozycji. Wystarczy uruchomić w sobie dziecięcą fantazję, by odkryć urok w dobrze znanej już zabawie. Nudzisz się? Koniecznie sprawdź nasze propozycje! Zapraszamy Was na stronę www sp6.elblag.pl oraz szkolnego Facebooka, gdzie etapami zamieszczać będziemy kolejne inspiracje.

Życzymy dużo , dużo zdrowia oraz wspaniałej i twórczej zabawy.

Kierownik świetlicy:

D. Sawicka – Pasgrat