WPAKOWANI W EKOLOGIĘ 2020-02-16 20:50:43

Drodzy Państwo, Uczniowie
członkowie SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU SP6 chcieliby zaprosić Państwa do włączenia się do akcji Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu "WPAKOWANI W EKOLOGIĘ".

I etapem naszego udziału jest zbiórka - firan (nie muszą być nowe, a nawet w duchu "zero marnowania" zachęcamy do wiosennych porządków i pozbycia się tych zalegających w szafach; (jedyna prośba, żeby były czyste) oraz różnokolorowych tasiemek, wstążeczek, sznureczków.

Zbieramy je przez cały tydzień; obok dyżurki będzie stał oznaczony karton

II etapem będzie przygotowanie materiałów do tworzenia woreczków

III etapem szycie woreczków na lekcjach techniki oraz spotkanie się chętnych (najlepiej posiadających maszyny do szycia) osób, w później wybranym terminie (po południu oczywiście :-) )

IV etap - najważniejszy - korzystanie z pięknych woreczków zamiast z jednorazówek :-)