FINAŁ SZLACHETNEJ PACZKI CORAZ BLIŻEJ 2019-12-08 17:40:10

Drodzy Państwo,
już w tę sobotę rozpocznie się WEEKEND CUDÓW, jak został nazwany Finał Szlachetnej Paczki, czyli przekazywanie podarunków wybranym rodzinom.

Dzięki Państwa błyskawicznej reakcji na nasz apel i wsparciu, które od Państwa otrzymaliśmy udało nam się zgromadzić sporą ilość produktów. Dzięki temu, zaczęłyśmy nieśmiało myśleć o pomocy jeszcze komuś i kiedy okazało się, że znajomi mają do oddania najdroższy element paczki (pralkę), podjęłyśmy decyzję o pomocy pewnej samotnej Pani. I tak, zamiast jednej, organizujemy, a w sumie już prawie mamy zorganizowane DWIE Szlachetne Paczki. Ale to jeszcze nie koniec, bo jedzenia zostało jeszcze na przygotowanie, co najmniej kilku paczek, dla samotnych, starszych osób objętych opieką GOPS.

Opał dla Pana Andrzeja zostanie zakupiony i przewieziony po umówieniu z nim dogodnego dla niego terminu; kozę - piecyk otrzyma od razu, wraz z innymi podarunkami, remont łazienki chwilowo wstrzymany - ale może w przyszłości się uda (mam nadzieję).

Przydałby się jeszcze: PROSZEK DO PRANIA, PŁYN DO PŁUKANIA, nie mamy także SUSZARKI DO PRANIA, GARNKÓW (ze dwóch chociaż) i niewiele w sumie ŚRODKÓW CZYSTOŚCI - płynów czyszczących, może nawilżanych chusteczek, papieru toaletowego etc. Albo jakiegoś świątecznego gadżetu typu, podusia, obrus, świeczka, czy inne serwetki (czegoś co umiliłoby świąteczny czas)- my tam też coś oczywiście kombinujemy :-D

jeśli ktoś z Państwa ma jeszcze chęć i możliwość dorzucenia czegoś, to jutro do późnego popołudnia będziemy w szkole pakować paczki (sala nr 14).

Paczki dla podopiecznych GOPS-u robimy za kilka dni, więc jeśli ktoś z Państwa jeszcze nie dostarczył produktów żywnościowych a ma chęć to może to spokojnie zrobić jeszcze w przyszłym tygodniu (szczegóły będzie pewnie podawała jeszcze Pani Magda Kozakiewicz)

przekażemy Państwu, oczywiście wieści po wręczeniu prezentów

JESZCZE RAZ OGROMNE DZIĘKI
pozdrawiamy serdecznie